• Diabeł tkwi w szczegółach

  Zestaw dla kreatywnego zespołu, wciąż poszerzającego pole widzenia. Okruchy życia zamknięte w mikroskopijnym świecie makrofotografii. Trzy kadry. Ochoczo budzą zainteresowanie, przykuwając uwagę. Pomimo chirurgicznej precyzji z jaką zostały wykonane, utwierdzają w przekonaniu, że głębia ostrości jest podstawą konstruktywnego widzenia świata. Świat ten, jawi się jako mikrokosmos niezliczonych elementów. Wyprowadza z postmodernistycznego codziennego rozpadu, chaosu w rzeczywistość twórczego ładu. Diabeł bowiem tkwi w szczegółach
 • Kompozycja 1: Diabeł tkwi w szczegółach. Zestaw dla kreatywnego zespołu, wciąż poszerzającego pole widzenia. Okruchy życia zamknięte w mikroskopijnym świecie makrofotografii. Trzy kadry. Pomimo chirurgicznej precyzji z jaką zostały wykonane, utwierdzają w przekonaniu, że głębia ostrości jest podstawą konstruktywnego widzenia świata. Świat ten, jawi się jako mikrokosmos niezliczonych elementów. Diabeł bowiem tkwi w szczegółach
  • 1. Elvis, Arkadiusz Makowski Fotografia dla ludzi kierujących się ciekawością zjawisk zwyczajnych, a niepoznanych w świecie.

 • Zwierzęcy instynkt

  Zestaw klasycznie tonujący wnętrze, elegancją tematyki. Wizja harmonizuje ruch z pięknem naturalnej formy. Łagodne barwy koją zmysły w nowoczesnych, futurystycznych wnętrzach. Konie podkreślają luksus, majestat, wysoki poziom estetyzmu. Trzy ujęcia tematu. Spójnie połączony przez element zwierzęcy: koń jako pierwotny wyraz, nie tylko ciężkiej pracy, ale też idealnego zgrania działania z postawą. Każda odsłona podkreśla różnorodność. Przypomina o tym że człowiek jest słaby, nieperfekcyjny, targany przez namiętności. Kierowany przez swój naturalny instynkt. Instynkty pozwalają rozsmakować się w ekskluzywnym życiu
 • Kompozycja 2: Zwierzęcy instynkt. Zestaw klasycznie tonujący wnętrze, elegancją tematyki. Wizja harmonizuje ruch z pięknem naturalnej formy. Łagodne barwy koją zmysły w nowoczesnych, futurystycznych wnętrzach. Trzy ujęcia tematu. Każda odsłona podkreśla różnorodność. Przypomina o tym że człowiek jest słaby, nieperfekcyjny, targany przez namiętności. Kierowany przez swój naturalny instynkt. Instynkty pozwalają rozsmakować się w ekskluzywnym życiu
  • 2. Wolność, Konrad Bąk Gest, poza, taniec formy, budują nastrój wolności, otwarcia na to co nowe. Gotowość do podjęcia nowych wyzwań.

  • 3. Brotherhood, Konrad Bąk, Apoteoza pracy zespołowej. Nieoczywisty wyraz wagi nawet najdrobniejszego wkładu.

 • Miasto moje

  Fotografie ukazujące współczesne ujęcie stolicy. Zestaw uwypuklający polskość zarówno jako mozaikę osobowości, jak i niezależny język indywidualizmu społecznego. Kompozycja jest zatem skierowana głównie do firm o silnej identyfikacji narodowej, aspirujących do standartów światowych aglomeracji biznesu. Zderzenie monumentalnej formy z surowym klimatem kultury ulicy. Czyli wszystko to, co współtworzy współczesną popkulturę. Skrajnie przeciwstawny układ inspiruje pewną tajemnicą. Polskość to zagadka poznawania historycznej tożsamości. Miejskość w trzech przykładach. Warszawa to miasto charyzmy. Łączy rozsądek z odwagą, wiedzę z ciekawością. Siłą tego miejsca są ludzie, w nieposkromiony sposób wyrażający siebie. Polacy są tu solą każdego skrawka chodnika.
 • Kompozycja 3: Miasto moje. Fotografie ukazujące współczesne ujęcie stolicy. Zderzenie monumentalnej formy z surowym klimatem kultury ulicy. Skrajnie przeciwstawny układ inspiruje pewną tajemnicą. Polskość to zagadka poznawania historycznej tożsamości. Miejskość w trzech przykładach. Warszawa to miasto charyzmy. Siłą tego miejsca są ludzie, w nieposkromiony sposób wyrażający siebie. Polacy są tu solą każdego skrawka chodnika. Warszawa to dla każdego inne miasto.
  • 1. Marsz, Jakub Ochnio Kochać człowieka. Fotografia uderza przekazem o polskości dla Polaków. Postawa lidera na skraju kryzysu, w pozycji siły i dominacji.

  • 3. Warszawa z balkonu, Krzysztof Podgórzak, Świeże spojrzenie. Uderzająca kompilacja spoconych deszczem elementów architektury miejskiej. Snują opowieść o mechanizmach rządzących miastem. Widok inspiruje do odkrywania, poznawania dobrze znanego na nowo.

 • Ohhh ! Tu czegoś zabrakło

  Zabrakło opisu Miss Monique !!!
 • Kompozycja 4: Schodzimy w doł. Zestaw pokręconych schodów do nikąd.
  • 2. Wolność, Konrad Bąk Gest, poza, taniec formy, budują nastrój wolności, otwarcia na to co nowe. Gotowość do podjęcia nowych wyzwań.

  • 3. Brotherhood, Konrad Bąk, Apoteoza pracy zespołowej. Nieoczywisty wyraz wagi nawet najdrobniejszego wkładu.

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Sprawdź swój monitor

Jeśli Twój monitor nie jest skalibrowany, ustaw jasność i kontrast tak, aby:

- 10 jasnych pól odróżniało się od siebie
- 10 ciemnych pól odróżniało się od siebie
- szary pasek wyglądał neutralnie

kalibracja monitora

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Zobacz ten obraz na ścianie dzięki aplikacji PicSell AR

Jeśli posiadasz smartfon z systemem Android wspierający technologię AR lub iPhone 6S lub nowszy, ściągnij naszą aplikację, żeby zobaczyć jak ten obraz wygląda na Twojej ścianie. Kliknij poniżej aby pobrać aplikację:

Jeśli używasz obecnie smartfon, na którym jest już zainstalowana aplikacja PicSell AR:

Zobacz ten obraz w aplikacji PicSell AR

Jeśli napotkasz problemy z wyświetlaniem obrazu w AR, spróbuj wydrukować i zaczepić w miejscu, gdzie chcesz wyświetlić obraz poniższy czarno-biały marker A4 (pobierz marker)

Błąd

Sprawdź swój monitor

Jeśli Twój monitor nie jest skalibrowany, ustaw jasność i kontrast tak, aby:

- 10 jasnych pól odróżniało się od siebie
- 10 ciemnych pól odróżniało się od siebie
- szary pasek wyglądał neutralnie

kalibracja monitora

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Mam już konto