Nasi fotografowie

Dołącz

Wyników: 272
Sortuj po: 
 
Dawid Stube
Z nami od 2018-01-15
Ulubione kategorie
Zdjęcia
5

Dawid Stube – Zajmuje się fotografią ludzi. Z bratem prowadzi studio Fotostube. Od 2012 do 2016 roku współpracował jako fotoreporter „Głosu Wielkopolskiego”. Finalista najważniejszego konkursu w Polsce – Grand Press Photo 2017. Pięciokrotny laureat konkursu prasowego Wielkopolska Press Photo. Finalista konkursu Fotografii Teatralnej. Aktualnie współpracuje z Teatrem Fredry w Gnieźnie. Zdjęcia publikował m.in. w „Dużym Formacie”, „Polska The Times”, „Gazecie Wyborczej”, Newsweek.pl, NaszeMiasto.pl Autor indywidualnych i zbiorowych wystaw fotograficznych.

Przemysław Migas
Z nami od 2018-01-13
Ulubione kategorie
Zdjęcia
10

ur. 4 grudnia 1989 roku na południu Polski w Suchej Beskidzkiej. Z wykształcenia jestem kucharzem. W zawodzie pracowałem w kilku miastach w Polsce oraz na Korsyce. Moją pasją jest fotografia, szczególnie przyrodnicza. Uwielbiam uwieczniać niezwykłe chwile, na swój własny i specyficzny sposób, przez co moje prace były doceniane w wielu konkursach. Obecnie zaczynam nowe życie na malowniczej, francuskiej wyspie - Korsyce, skąd pochodzi większość moich najnowszych kadrów.

Hubert Kajdan
Z nami od 2018-01-11
Ulubione kategorie
Zdjęcia
1

Mam 29 lat. Przygodę z fotografią zacząłem w wieku 7 lat, kiedy to po raz pierwszy zobaczyłem na własne oczy obraz powstający na papierze w ciemni mojego wuja. Od tego czasu aparat jest moim nieodzownym sprzętem, bez którego nie ruszam się z miejsca. Kilka lat pracowałem w studiu i sklepie fotograficznym oraz byłem członkiem agencji fotograficznej. Obecnie fotografuję dla przyjemności i na potrzeby mojego raczkującego bloga, do którego odwiedzin serdecznie namawiam ;)

Krzysztof Baraniak
Z nami od 2018-01-11
Ulubione kategorie
Zdjęcia
5

Fotografuję głównie krajobraz górski. Więcej o mnie na stronie www.krzysztofbaraniak.com

Marcin Popławski
Z nami od 2018-01-02
Ulubione kategorie
Zdjęcia
3

Mieszkam w Miłosławiu w woj. Wielkopolskim. Większość moich fotografii powstaje właśnie tutaj. Wszystko zaczęło się kilka lat temu, początkowo były to spacery z aparatem, potem długie zasiadki w czatowniach i tak fotografowanie przyrody stało się moją wielką pasją. Prawie każdą wolną chwilę poświęcam na obserwację i fotografowanie naszych małych przyjaciół. Fotografia jest dla mnie ucieczką od codzienności i pozwala odpocząć.

Artur Jaszcz
Z nami od 2017-12-29
Ulubione kategorie
Zdjęcia
2

Od dziesięciu lat zacząłem się bawić fotografią . Początkowe hobby z czasem zmieniło się w pasję . Uwielbiam podejmować różne wezwania w fotografii,od doświadczonej, medytacyjnej fotografii czarno-białej ... aż po artystyczne kolorowe zdjęcia ruchowe. Wystawy i wyróżnienia w 2017 : AMSTERDAM NETHERLANDS DEC 2017 - Qlick Editions Gallery PARIS FRANCE APRIL 2017 - @Pop up Gallery MILAN ITALY MARCH 2017 - @MIA Photo Fair

Konrad Koczywąs
Z nami od 2017-12-22
Ulubione kategorie
Zdjęcia
3

Fotoreporter, współpracuje z agencjami fotograficznymi realizując zdjęcia z zakresu polityki czy showbiznesu. Realizuje jednocześnie własne projekty. Zapraszam do mojego świata fotografii i do najlepszej formy prezentacji zdjęć jakim jest ich druk w każdym formacie. Jestem przekonany, że będą ozdobą mieszkania czy miejsca, gdzie pracujemy.

Piotr Gamdzyk
Z nami od 2017-12-20
Ulubione kategorie
Zdjęcia
1

Swoją pracę w teatrze rozpocząłem zaraz po liceum. Najpierw było to stanowisko biletera, później inspicjenta. Ponieważ równolegle uczyłem się fotografii, naturalnym było to, że zacząłem fotografować teatr. Na początku był to teatr, w którym pracowałem - Montowania, ale później fotografowałem również m. in. dla łódzkiego Teatru Powszechnego, warszawskich teatrów: Guliwer, Kwadrat, ,Teatru Żydowskiego, oraz szczecińskiej Opery na Zamku. W 2017 roku zostałem laureatem konkursów BZ WBK Press Foto, Grand Press Photo oraz Konkursu Fotografii Teatralnej.

Mikołaj Arndt
Z nami od 2017-12-19
Ulubione kategorie
Zdjęcia
10

Dzika przyroda, ptaki.

Karol Twardoch
Z nami od 2017-12-19
Ulubione kategorie
Zdjęcia
12

Nazywam się Karol Twardoch. Sporo dobrych emocji czerpię z pracy nad moimi zdjęciami i jestem dumny z wyniku jaki otrzymuję. W mojej głowie ciągle wybrzmiewają słowa mojego nauczyciela fotografii: -Karol… zdjęcia, to się tak robi żeby Photoshop był zbędny…. Muszę przyznać, że trochę czasu upłynęło i sporo zdjęć zniszczyłem zanim zrozumiałem prawdziwy sens tych słów. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że każde wykonane zdjęcie jest naturalne i bez zmian w naturalną formę i tkankę fotografii. W swojej kolekcji mam i takie zdjęcia które nie wymagały obróbki tonalnej, a więc wystarczyło tylko i wyłącznie cyfrowe wywołanie zdjęcia. Pierwsze zdjęcia w kolekcji Świat Macro, wykonywałem aparatem Nikon 5100 i obiektywem Nikona 55-200mm. 10 grudnia 2017r. odbył się wernisaż mojej pierwszej samodzielnej wystawy fotograficznej o tytule: „Świat Macro” w kawiarni – Po Drodze – na ulicy Mostowej 8 w Krakowie i trwać będzie do 29 grudnia 2017r. Na wystawę serdecznie zapraszam a także do kontaktu.

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Błąd

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Mam już konto