Nasi fotografowie

Dołącz

Wyników: 568
Sortuj po: 
 
Matthew Gleeson
Z nami od 2020-07-01
Ulubione kategorie
Zdjęcia
2

Jestem 17-letnim fotografem z irlandzko-polskiego pochodzenia, który rozwija swoje umiejętności poprzez fotografowaniu wielorodnych przedmiotów. Moje zdjęcia nieraz zostały wyróżnione przez strony internetowe, w tym 500px oraz PicFair. Za pomocą fotografii staram się przekazać emocje i atmosferę, które doznaje podczas swoich podróży oraz przygód.

Patrycja Czarnuch
Z nami od 2020-07-01
Ulubione kategorie
Zdjęcia
9

Jestem absolwentką wzornictwa Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz ukończyłam Liceum Plastyczne uzyskując tytuł zawodowy technika plastyka o spec. reklama wizualna. Fotografia towarzyszy mi już prawie 14 lat. Od kliku lat rozwijam się również w grafice komputerowej. W projektach kieruję się minimalizmem oraz prostotą. Najlepiej czuję się w fotografii plenerowej w otoczeniu natury, wykorzystując naturalne światło. Przykładam znaczną uwagę do kadru oraz kolorów, tak aby zdjęcie stało się wizualnie przyjemnym obrazem.

Weronika Rutkowska
Z nami od 2020-06-28
Ulubione kategorie
Zdjęcia
5

Wszystko zaczęło się w momencie, gdy przeprowadziłam się do miasta- zaczęło brakować mi natury, prawdziwej łąki, wysokiej trawy- WOLNOŚCI. Postanowiłam szukać miejsc, w których czuję się żywa, szczęśliwa tak w pełni. Życie wymaga, aby być twardym, nieustraszonym, a ja mam w sobie ogromne pokłady wrażliwości, której musiałam dać upust. Fotografia okazała się idealnym sposobem! :) SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z MOJĄ GALERIĄ :)

Tomasz Dudkowski
Z nami od 2020-06-26
Ulubione kategorie
Zdjęcia
3

Fotografia to moje hobby, któremu poświęcam coraz więcej czasu i uwagi. To kolejna dziedzina, która pozwala doskonalić i poszerzać horyzonty. Fotografia to dla mnie odmienne spojrzenie na świat. Jest coś magicznego kiedy patrząc w wizjer aparatu zmieniamy kontekst ograniczając pole widzenia wręcz kreując rzeczywistość na nowo.

Beata Gan
Z nami od 2020-06-26
Ulubione kategorie
Zdjęcia
14

fotografuję konie i przyrodę zapraszam do swojego świata

Roman Romanowski
Z nami od 2020-06-21
Ulubione kategorie
Zdjęcia
22

Bardziej lubię fotografować, niż rozpisywać się na swój temat. Dlatego zamiast czytać o mnie, zapoznajcie się z moją galerią. Pokrótce, znajdziecie tutaj fotografie bardzo różne, podobnie jak różne bywają rzeczy bądź chwile, które zadziwiwszy mnie, zakląłem w szklanym oku aparatu fotograficznego. Najwięcej będzie tu zdjęć podróżniczych, przyrodniczych, trochę miejskich. Każde z nich zaznaczone charakterystycznym dla mnie sposobem patrzenia na świat. Zapraszam do oglądania oraz kupna moich prac. Szanując mój oraz Wasz czas i energię, wstawiam tu zdjęcia, których ani ja ani tym bardziej Wy nie będziecie się wstydzili, wieszając je oprawiane w ramkę i passe-partout, na ścianie. Pozdrawiam; Roman Romanowski

Aristilis Tomaszewski
Z nami od 2020-06-15
Ulubione kategorie
Zdjęcia
30

Fotografia Była od zawsze moją pasją ale dopiero od 2014 roku kiedy kupiłem pierwszą lustrzankę zaczęła się ta większa przygoda. Uwielbiam fotografować ludzi i krajobrazy. Od ponad trzech lat mieszkam na Islandii i tutaj odkrywam uroki tego przepięknego kawałka ziemi. Zapraszam do mojej galerii.

Hubert Leszczyński
Z nami od 2020-06-11
Ulubione kategorie
Zdjęcia
17

Ziemska wędrówka człowieka to obserwacja świata. Nieustannie rejestrujemy różne obrazy. Jedne poruszają, wzruszają, trafiają na długo do naszej pamięci. Inne szybko zostają z niej wymazane... Każdy obraz, jaki widzą nasze oczy, jest na swój sposób unikatowy, jedyny i niepowtarzalny. Czy uda się po raz drugi zobaczyć to samo? Czy ryzyko, że chwila obecna, tak nietrwała, uleci na zawsze, nie jest zbyt duże? Jak ją zatrzymać? Czy to w ogóle jest możliwe? Tu z pomocą przychodzi fotografia. Daje możliwość wręcz nieograniczonego zatrzymywania obrazów, rejestrowania ulotnej rzeczywistości. To właśnie fotografia, świat utrwalony w kadrze, daje możliwość powrotu do przeszłości, wejścia powtórnie w nurt tej samej rzeki... Mój związek z fotografią trwa od lat, ale ostatnio dojrzał, nabrał nowego, głębszego wymiaru. Ulubionym tematem moich prac jest krajobraz. Patrzę na świat i z biegiem lat odkrywam w nim, w jego naturze, strukturze, świetle coraz więcej piękna. Piękno ulotnej chwili, do której, dzięki temu, że udało mi się ją "przyłapać" obiektywem aparatu, mogę w dowolnym momencie wrócić. Szczególnie mi bliska, i nie ukrywam, że ulubiona, jest technika tworzenia zdjęć krajobrazowych przy wykorzystaniu filtrów szarych/połówkowych, dzięki którym mogę wydłużyć czas ekspozycji. Ktoś zapyta: dlaczego? Skąd taki kierunek? Staram się w swoich pracach pokazać inny wymiar świata, przenieść odbiorcę w świat w pewien sposób odrealniony, choć rzeczywisty. Taki, jakiego nie jest w stanie zobaczyć ludzkie oko w naturze. Wydobywam ukryty potencjał przyrody, pokazuję zatrzymany w kadrze spektakl, jaki tworzą dynamicznie współpracujące ze sobą żywioły: ziemia, powietrze, woda. Próbuję zatrzymać kilkadziesiąt różnych momentów, skompilować je w jeden unikatowy. Pokazać niecodzienną codzienność, świat dobrze znany z nieznanej strony. Oddać na fotografii to, czego nie jest w stanie uchwycić ludzie oko. Wykorzystać technikę w hołdzie dla piękna natury.

Filip Szokalski
Z nami od 2020-06-05
Ulubione kategorie
Zdjęcia
30

Fotografia jest moją pasją już od ponad 8 lat. Na początku była to fotografia komórką, a z czasem nastał czas na pierwszy aparat, dzięki któremu mogłem oddać się pasji fotografowania obiektów makro. Teraz od 2014 roku korzystam już z lustrzanki i staram się pokazywać na fotografiach piękno przyrody. Staram się utrwalać na zdjęciach także interesujące zjawiska, np. zaćmienia słońca i księżyca. Fotografia to mój sposób na życie i oderwanie się od codzienności.

Kamil Kostecki
Z nami od 2020-06-05
Ulubione kategorie
Zdjęcia
7

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Błąd

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Twój adres w serwisie

Możesz zmienić adres do swojej galerii w serwisie.

  • Od 2 do 30 znaków.
  • Bez polskich znaków.
  • Bez znaków specjalnych (!@#$%,/" etc.) z wyjątkiem "." (kropki)


https://wydrukujfotografie.pl/


Mam już konto