Nasi fotografowie

Dołącz

Wyników: 389
Sortuj po: 
 
Joanna Sawicka
Z nami od 2019-03-19
Ulubione kategorie
Zdjęcia
3

Fotografia to pasja i sposób na życie. Za aparatem w ręku przemierzam Polskę, od kilku lat na nowo zachwycam się Podlasiem, gdzie się urodziłam i mieszkam. Interesuje mnie fotografia krajobrazowa i podróżnicza ponieważ ten rodzaj fotografii pozwala mi obcować z naturą, zachwycać się światem, zwłaszcza o poranku gdy budzi się dzień.

Tomasz Myśliński
Z nami od 2019-03-16
Ulubione kategorie
Zdjęcia
11

Bartek Ciechacki
Z nami od 2019-03-15
Ulubione kategorie
Zdjęcia
12

Urodziłem się w 1985 roku w Golubiu-Dobrzyniu. Dzieciństwo i wczesną młodość spędziłem na Kujawach i Pomorzu, żeby finalnie znaleźć swoje miejsce w Wielkopolsce. Tu mieszkam i pracuję, ale fotografuję wszędzie tam, gdzie to ma sens. Przez kilka lat zajmowałem się fotografią prasową na potrzeby redakcji, organizacji i agencji fotograficznych. Fotografowałem koszykówkę, koncerty, kolarstwo, wyścigi samochodowe. Relacjonowałem protesty, procesy sądowe i wydarzenia kulturalne.

Andriej Szypiłow
Z nami od 2019-03-13
Ulubione kategorie
Zdjęcia
13

Witam! Nazywam się Andriej Szypiłow. Fotografuję od dzieciństwa - zwyczajna historia: w piątej klasie dostałem na urodziny Smienę 8M. Tyle... Świat fotografii pochłonął mnie bez reszty, na dobre stał się częścią mojego życia codziennego, sposobem na obcowanie z otaczającym Życiem, po prostu częścią mnie. Zerknij na Świat moimi oczami!

KADROFILM Radosław Beben
Z nami od 2019-03-09
Ulubione kategorie
Zdjęcia
42

Fotografia (ślubna, plenerowa, portretowa, krajobrazowa) Kochamy to co robimy, nasz zawód to nasza pasja. Czasem słowa nie są w stanie wszystkiego wyrazić, wówczas przemawiają obrazy.

Daniel Ciesielski
Z nami od 2019-03-06
Ulubione kategorie
Zdjęcia
5

Dzień dobry! Uwielbiam fotografować przyrodę i krajobrazy. Trochę podróżuję, ale chciałbym więcej. Na co dzień pracuję jako architekt i w sposób trochę przymuszony zamieniłem rodzinne krajobrazy małej wsi w Świętokrzyskiem na surowe, miejskie krajobrazy Warszawy.

Daniel Pietrzykowski
Z nami od 2019-03-05
Ulubione kategorie
Zdjęcia
12

Fotografia to moja pasja, najczęściej fotografuję ludzi i krajobrazy :) Używam Canona 6d + 17-40L , sigma Art 50, Canon 85 1,8 , Canon 70-300 IS ;)

Kamil Kasprzak
Z nami od 2019-03-01
Ulubione kategorie
Zdjęcia
15

Witam, mam na imię Kamil, mam 30 lat i pochodzę z małej miejscowości w sercu Wielkopolski . Fotografia interesuje się około 10 lat, cały czas starając się udoskonalać mój warsztat. Głównym cele moich fotograficznych wypraw jest fotografia przyrodnicza z naciskiem na makrofotografię, pasjonuje mnie świat owadów co staram się pokazac na moich pracach. Zapraszam do przeglądania galerii i dekorowania swoich mieszkań, biur, gabinetów moimi pracami, dla mnie będzie to ogromne wyróżnienie jeżeli komuś z Państwa spodobają się moje prace na tyle że zechce je zakupić . Pozdrawiam i życzę miłego oglądania :) Kamil .

Sebastian Matusiak
Z nami od 2019-03-01
Ulubione kategorie
Zdjęcia
11

Fotografia to moje hobby.

Stanisław Pyko
Z nami od 2019-02-26
Ulubione kategorie
Zdjęcia
20

Fotografia jest moją pasją właściwie od bardzo dawna. Od zawsze obcuję z przyrodą. Uwielbiam ją obserwować i utrwalać w kadrze. Pierwszy aparat hym....Smiena 8M 36 kadrów to była wielka niewiadoma ..... adrenalina przed każdym wywołaniem kliszy. Dziś w dobie aparatów cyfrowych i programów komputerowych możliwości są ogromne, ilość zapisanych kadrów praktycznie nie ograniczona tylko sztuką jest wybrać ten właściwy, który nie tylko autorowi przypadnie do gustu. Mam nadzieję, że w moich pracach każdy znajdzie coś co mu się spodoba.

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Błąd

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Mam już konto