Nasi fotografowie

Dołącz
Wyników: 207
Adam Brzoza
Z nami od 2016-08-20
Ulubione kategorie
Zdjęcia
11

fotograf National Geographic Polska

Adam Fichna
Z nami od 2016-09-19
Ulubione kategorie
Zdjęcia
5

Urodziłem się w 1985 roku. Fotografuję głównie przyrodę, lecz lubię także fotografować wydarzenia sportowe i motoryzacyjne. Dwukrotnie zostałem laureatem Wielkiego konkursu National Geographic Polska. Moje zdjęcia publikowane były m.in w dzienniku The Guardian UK i magazynie Foto-Kurier.

Adam Kokot
Z nami od 2016-09-04
Ulubione kategorie
Zdjęcia
12

Urodziłem się w 1981 roku i z wykształcenia jestem mgr farmacji. Przygodę z fotografią rozpocząłem w 2007 roku publikując swoje pierwsze zdjęcia wspinaczkowe w Magazynie Górskim oraz w Górach. Od tamtej pory stale fotografuję wspinanie i wszystko co z nim związane. Zajmuję się również fotografowaniem innych dyscyplin głównie spod znaku extreme.Jestem laureatem oraz finalistą wielu prestiżowych konkursów fotograficznych m.in. RedBull Illume, Memorial Maria Luisa, WKF National Geographic, Grand Press Photo, CVCE Photo Contest

Adam Kot
Z nami od 2016-10-04
Ulubione kategorie
Zdjęcia
6

Fotografią zajmuję się od młodości. Fotografia przyrodnicza zainteresowała mnie w ostatniej dekadzie, przynosząc mi niesamowite doznania. Jestem laureatem 10 WKF National Geograhic, XX konkursu im. Włodzimierza Puchalskiego w kategorii ruch, konkursu portalu Ekologia i innych pomniejszych.

Adam Nurkiewicz
Z nami od 2016-04-08
Ulubione kategorie
Zdjęcia
1

Motto: "Fotografuj sercem", Jan Bułhak 1936 Jestem fotografem wolnym strzelcem. Mieszkam w Warszawie w Polsce. Fotografowanie sportu na świecie to moja pasja. Przedstawiam w fotografii to, co według mnie mnie jest w impresjonistycznym zatrzymaniem chwili, momentem kulminacyjnym, olśnieniem. Ważne są emocje, barwy, załamania światła, nastrój, struktura obrazu, zatrzymanie. "Ten moment" w fotografii sportowej, to moment najwyższego skupienia, moment próby, napięcia, ostatecznej rywalizacji sportowca ze sobą lub z konkurentem. Staram się uchwycić i zatrzymać chwilę, gdy wszystko jest możliwe – zwycięstwo jest w zasięgu. I gdy już nic nie jest możliwe – wszystko zostało rozstrzygnięte. Przedstawiam swoje osobiste zaangażowane spojrzenie na sport – szukam poruszających obrazów, nie zawsze jest to chwila tryumfu. W przerwach między zawodami sportowymi uprawiam inne dziedziny fotografii, jak portrety, fotografia prasowa, korporacyjna czy dokumentalna. Jestem założycielem i właścicielem Agencji Fotografii Sportowej Mediasport. To niezależna agencja fotografii sportowych. Dostarczamy najwyższej jakości zdjęcia sportowe do celów wydawniczych oraz reklamowych. Regularnie współpracuję z agencjami: amerykańską Getty Images, francuską Agence France Presse oraz szwajcarską Fresh Focus. Moi klienci to między innymi: Babolat, DDB, EDF, Eurosport, Gillette, Lexar, Nikon, Orange, Orlen, PGNiG, Polski Związek Lekkiej Atletyki, Polski Związek Golfa, Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Towarzystw Wioślarskich, Polski Związek Tenisowy, Puma, Sigma, Strauss Cafe, VISA. Współpracuję z Olimpiadami Specjalnymi od 2002 roku. Fotografowałem Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Dublinie, w Irlandii w 2003 roku, w Szanghaju, w Chinach w 2007 oraz w Atenach, w Grecji w 2011 roku a także Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Nagano, w Japonii w 2005 oraz w PyeongChang, w Korei Południowej w 2013 oraz w Los Angeles w 2015. Moje fotografie są publikowane prasie w Polsce i za granicą... Współpracuję z firmami: Nikon, ThinkTank, Lexar i Sigma. Należę do: Międzynarodowego Stowarzyszenia Dziennikarzy Międzynarodowego Stowarzyszenia Dziennikarzy Sportowych Press Club Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Klubu Fotografii Prasowej Klubu Dziennikarzy Sportowych Stowarzyszenia Fotoreporterów Fotoklubu RP (tytuł artysty fotografa) Jestem współzałożycielem Klubu Fotografii Prasowej.

Adam Ławnik
Z nami od 2016-09-05
Ulubione kategorie
Zdjęcia
6

Krajobrazy, dzika przyroda oraz zdjęcia etnograficzne.

Adrian Szatewicz
Z nami od 2016-11-18
Ulubione kategorie
Zdjęcia
19

Z wykształcenia i zamiłowania jestem leśnikiem, obecnie mieszkam i pracuję w Norwegii gdzie realizuję i rozwijam swoją fotograficzną pasję. Podróżowanie, poszukiwanie fotograficznych wizji, eksploracja i foto plenery są czymś, co pasjonuje mnie już od ponad 10 lat. Moją główną dziedziną jest fotografia krajobrazowa jednak nadal uczę się i rozwijam swój warsztat foto również w innych kierunkach. "PhotoVisions" to autorski projekt w którym realizuję swoje foto-pomysły. Zależnie od okazji, nastroju albo możliwości eksperymentuje z fotografią makro, czarno-białym stylem, szukam naturalnych motywów na oryginalne obrazy. Zapraszam do mojej galerii, mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Agnieszka Gulczyńska
Z nami od 2017-01-06
Ulubione kategorie
Zdjęcia
7

Urodziłam się i wychowałam na warszawskim Służewcu ( na terenie wyścigów konnych ) Odkąd pamiętam moja wielką pasją i miłością zawsze były konie..i to od nich zaczęła się moja przygoda z fotografią Wychowując się w bliskim otoczeniu tak wspaniałych istot nie sposób nie zważać na piękno i grację ,które niosą w każdym swoim ruchu.. Fotografia pojawiła się w moim życiu kilka lat temu jako silna potrzeba zatrzymania tego co najbardziej pragniemy zachować w sercu.. Dzieciństwo mojego Syna jest dla mnie nieskończenie wielką inspiracją. Fotografując Igora, z podziwem patrzę na to, w jaki piękny i niezwykły sposób można ująć rzeczy z pozoru zwyczajne. Stare wiadro czy parasol to dla dzieci wręcz magiczne rekwizyty. Dlatego doceniam sposób, w jaki mój Syn wykorzystując tę magię, postrzega i odkrywa świat, tworzy relację z dziećmi i zwierzętami, które fascynują Go ogromnie

Agnieszka Pilecka
Z nami od 2016-07-20
Ulubione kategorie
Zdjęcia
8

Urodziłam się w rodzinie artystycznej, co niewątpliwie ukształtowało mnie i moje zainteresowania w dziedzinie sztuki. Silna presja fotograficzno – malarska skłoniła mnie do podjęcia nauki w dziedzinie odmiennej fotografii. Ukończyłam biologię, drugą moją pasję życiową. Jednakże wieloletnie zainteresowania skłaniają mnie do rozwijania się w dziedzinie fotografii obecnie. Fotografia jest dla mnie dziedziną pozwalającą na poszukiwanie emocji i zapisywanie otaczającego mnie piękna. Przez fotografię poznaję świat, ludzi nawiązuję przyjaźnie.

Aleksandra Adamczewska
Z nami od 2016-10-31
Ulubione kategorie
Zdjęcia
8

,,Gdy słowa stają się niejasne, skupiam się na fotografii. Gdy obraz staje się niewystarczający, zadowalam się ciszą"

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Błąd

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Mam już konto