Nasi fotografowie

Dołącz

Wyników: 590
Sortuj po: 
 
Dominik
Z nami od 2020-09-24
Ulubione kategorie
Zdjęcia
5

Cześć, fotografią interesuje się już jakiś czas, a wszystko zaczęło się w górach gdy jakiś Pan poprosił mnie o zrobienie zdjecia. Gdy wziąłem pierwszy raz lustrzanke w ręke to poczułem że to coś dla mnie i chcę się w to zagłebić i tak fotografia stała się moją pasją którą połączyłem z chodzeniem po górach.

Mariusz Kowalski
Z nami od 2020-09-22
Ulubione kategorie
Zdjęcia
18

Swą bliższą i intensywniejszą przygodę z fotografią rozpocząłem jak wielu dość banalnie, kupując cyfrową lustrzankę. Wcześniej oczywiście również robiłem samodzielnie zdjęcia, ale wyłącznie na rodzinne potrzeby. Pojawienie się technologii cyfrowej w fotografii, wiele ułatwiło i stworzyło większe możliwości dla każdego z nas, by utrwalać i pokazywać świat wokół, tak jak go widzimy. Skorzystałem z tego, a skutkami tego dzielę się z Tobą.

Anna Porowska
Z nami od 2020-09-20
Ulubione kategorie
Zdjęcia
10

Fotografia jest moją pasją od ponad 17 lat :) Zawsze jest ze mną aparat, a od kiedy posiadam profesjonalną lustrzankę i obiektywy to oko jeszcze bardziej się cieszy. Zapraszam do obejrzenia mojej galerii, w której dominuje natura - to właśnie ona urzeka mnie swoją zmiennością, kiedy to światło jest zawsze inne i można stworzyć interesujące obrazy, które będą mogły ozdobić ściany :)

Lostitalianos
Z nami od 2020-09-14
Ulubione kategorie
Zdjęcia
5

Cześć! Tutaj Diana i Marcin – polskie małżeństwo z kolumbijską domieszką. Jesteśmy podróżnikami, poszukiwaczami przygód oraz fotografami zakochanymi w roadtripach i naszym kocie, a to nasze prace ! :-)

Damian Stec
Z nami od 2020-09-13
Ulubione kategorie
Zdjęcia
7

Moja przygoda z fotografią zaczęła się kilkanaście lat temu, kiedy za swoją pierwszą wypłatę kupiłem mały kompaktowy aparat. Był to taki punkt zapalny, który połączył moje dwa największe zamiłowania. Pierwsze z nich to zwierzęta i cały świat przyrody, a drugie to tworzenie "obrazów". Od samego początku wiedziałem co chcę fotografować i na tym skupiłem swoją uwagę. Wiekszość moich prac przedstawia mniej lub bardziej dziki krajobraz i zwierzęta. Staram się w swoich zdjęciach przemycić niepowtarzalny klimat każdego miejsca. Fotografia krajobrazowa i przyrodnicza sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Cały ten proces, czyli planowanie wyprawy, wędrówka, znalezienie odpowiedniego kadru, aż po wywoływanie zdjęć na komputerze - sprawia, że każdą wolną chwilę chcę temu poświęcić. Pozdrawiam z Beskidów!

Andrzej Jończyk
Z nami od 2020-09-12
Ulubione kategorie
Zdjęcia
9

Małgorzata Wysocka
Z nami od 2020-09-11
Ulubione kategorie
Zdjęcia
11

Janusz Żołnierczyk
Z nami od 2020-09-10
Ulubione kategorie
Zdjęcia
6

Znaleźliśmy wspólny język, a jest nim fotografia. Na codzień mieszkamy w Krakowie, fotografią wspólnie zajmujemy się od 6 lat, stała się ona naszą pasją która pochłonęła nas całkowicie, poznajemy nowych, nieustannie zachwycających nas ludzi. Pragniemy przedstawić nie tylko człowieka jako osobę na zdjęciu, celem jest też by fotografia miała swoją historię którą chcieliśmy pokazać. Agata zajmuje się przygotowaniem sesji zdjęciowej od strony organizacyjnej, współpracuje z wizarzystkami, makijarzystkami . Inspirują nas filmy, książki oraz miejsca które odkrywamy. Zdjęcia, które prezentujemy, to wynik współpracy z wieloma utalentowanymi osobami, powstały w okresie 3 lat.

Paweł Fiejdasz
Z nami od 2020-09-07
Ulubione kategorie
Zdjęcia
20

Pochodzę z jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Z Krosna. Od około 20 lat jestem związany z kulturą. Organizuję imprezy, spotkania, wystawy i koordynuję projekty. Niemal tak samo długo dokumentuję wydarzenia na zdjęciach. Fotografuję przede wszystkim kulturę, niejednokrotnie tworzę portrety, a czasem porywam się na sport. Nie stronię od fotografii architektury, ulicy czy ekspresjonistycznych ujęć. Za swoje prace zdobywałem nagrody i wyróżnienia. Moje zdjęcia trafiają na łamy przewodników, książek, ulotek, plakatów oraz dzienników i czasopism. Wziąłem udział w kilku fotograficznych wystawach indywidualnych i zbiorowych.

Agnieszka Noras
Z nami od 2020-09-07
Ulubione kategorie
Zdjęcia
7

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Błąd

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Twój adres w serwisie

Możesz zmienić adres do swojej galerii w serwisie.

  • Od 2 do 30 znaków.
  • Bez polskich znaków.
  • Bez znaków specjalnych (!@#$%,/" etc.) z wyjątkiem "." (kropki)


https://wydrukujfotografie.pl/


Mam już konto