Nasi fotografowie

Dołącz

Wyników: 501
Sortuj po: 
 
Patrycja Tupaj
Z nami od 2020-04-06
Ulubione kategorie
Zdjęcia
2

Magdalena Krychowska
Z nami od 2020-03-27
Ulubione kategorie
Zdjęcia
28

Moi nieodłączni towarzysze podróży to aparat i notes. Gdy podróżuję poszukuję wyjątkowych kadrów oraz niezapomnianych historii. Fotografia to moja pasja nr 1, kolejną jest mój blog, gdzie opisuję swoje przygody oraz podróże. Każde zrobione przeze mnie zdjęcie ma swoją własną wyjątkową historię.

Maciej Łagoda
Z nami od 2020-03-25
Ulubione kategorie
Zdjęcia
42

Od 2015 roku przemierzam świat, uwieczniając na zdjęciach nietuzinkowe piękno i walory miejsc, które odwiedzam. Fotografia krajobrazowa jest przygodą, dzięki której wciąż mogę się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Pragnę uchwycić w moich kadrach jak najwięcej, aby móc podzielić się pięknem tego cudownego świata ze wszystkimi, którzy tak jak ja kochają fotografię.

Marcin Zając
Z nami od 2020-03-22
Ulubione kategorie
Zdjęcia
4

Polski fotograf mieszkający w Kalifornii. Pasjonat fotografii krajobrazowej i astrofotografii. Nominowany do nagrody Astronomy Photographer of the Year prowadzonego przez Królewskie Obserwatorium Astronomiczne w Greenwich.

Arkadiusz Bączyk
Z nami od 2020-03-22
Ulubione kategorie
Zdjęcia
9

Lens Up Poland strona poświęcona pasji fotografii. Skupiamy się na różnych dziedzinach. Fotografia lotnicza, krajobrazu, rodzinna, przyrodnicza. Właśnie startujemy z naszą stroną, systematycznie będziemy wrzucać fotografie z ulubionych dziedzin

Krzysztof Kiecana
Z nami od 2020-03-21
Ulubione kategorie
Zdjęcia
10

Nazywam się Krzysiek i jak już się domyślacie – pasjonuje się fotografią. Staram się uwieczniać chwile. Zawodowo zajmuję się grafiką komputerową, a doświadczenie zdobyte przez lata w dużym stopniu pomaga mi w nauce fotografii – bądź co bądź są to dziedziny pokrewne. Kolejną z moich pasji są podróże. Kiedy wieczorem siadam do obróbki pstrykniętych zdjęć lubię kiedy w tle leci Riverside, Depeche Mode czy Porpucine Tree. Sam też z zamiłowania gram na gitarze i klawiszach, choć na naprawdę amatorskim poziomie. Lubię potrawy z mięsem, zimne piwo raz na jakiś czas i zieloną herbatę. Ciężko jest pisać o sobie – doświadczył tego chyba każdy, dlatego nie przedłużając zakończę tę opowieść o sobie :) Pozdrawiam, Krzysiek.

Kacper Wawrzyniak
Z nami od 2020-03-19
Ulubione kategorie
Zdjęcia
2

Od wielu lat pasjonuję się fotografią przyrodniczą. Fotografuję zwierzęta, w szczególności ptaki, a także owady, rośliny oraz różnego rodzaju elementy przyrody nieożywionej.

Bartłomiej Jaśko
Z nami od 2020-03-19
Ulubione kategorie
Zdjęcia
12

Z wykształcenia magister wychowania plastycznego i mechanik maszyn. Z wyboru fotograf i grafik. Komercyjnie wykonywał sesje m.in. dla BYTOM S.A., Grupy Orlen. Kilkanaście lat temu fotoreporter na rajdach samochodowych, wyścigach samochodowych oraz speedway, enduro, motocross. Zdjęcia można znaleźć w opracowaniach: “Rajdy Samochodowe” Juliana Obrockiego, “Janusz Kulig” - praca zbiorowa... 
... 
Obecnie właściciel JAŚKOWEJ GALERII, gdzie wspólnie z żoną zajmuje się fotografią portretową, mody, kreatywną. Od kilku lat tworzy cykl abstrakcji fotograficznych pod tytułem “Formy Pamięci”. Uwielbia w fotografii tajemniczość, niedopowiedzenie, kolor i kompozycje.

Iga Fijałkowska
Z nami od 2020-03-16
Ulubione kategorie
Zdjęcia
9

Jestem młodą osobą interesującą się przyrodą. Chcąc zatrzymać te cuda, które widziałam, zaczęłam je fotografować. Przede wszystkim skupiam się na zwierzętach, najbardziej interesują mnie wilki - jeśli macie ochotę obejrzeć je w moim obiektywie zajrzyjcie na mojego Instagrama :) Od czasu do czasu współpracuję z Białowieskim Parkiem Narodowym udostępniając swoje zdjęcia. Za sobą mam autorski pokaz zdjęć a także udział w wystawie. Od niedawna jestem też członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody.

Łukasz Nowak
Z nami od 2020-03-16
Ulubione kategorie
Zdjęcia
8

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Błąd

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Mam już konto