Nasi fotografowie

Dołącz

Wyników: 297
Sortuj po: 
 
Tomasz Groszek
Z nami od 2018-03-14
Ulubione kategorie
Zdjęcia
14

Fotografią zajmuję się od kilkunastu lat. Interesuje mnie głównie krajobraz, ale nie stronię od innych dziedzin fotografii. Mimo, iż nazywam siebie wiecznym amatorem moje zdjęcia ukazały się w kilku publikacjach (promocja Gór Stołowych czyli regionu, w którym żyję) oraz miałem przyjemność otworzyć kilka swoich autorskich wystaw fotograficznych. Poza fotografią interesuję się muzyką i poezją. Uwielbiam dobre kino!

Joanna Rzeźnikowska
Z nami od 2018-03-13
Ulubione kategorie
Zdjęcia
3

Fotografią pasjonuję się od ponad 15 lat. Tylko hobbystycznie. Każdą wolną chwilę poświęcam zdjęciom

Paweł Paralewski
Z nami od 2018-03-12
Ulubione kategorie
Zdjęcia
14

Absolwent socjologii krakowskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego, nigdy nie pracował w swoim zawodzie. Z fotografią żyje od zawsze, poznał ją w czasach analogu i tradycyjnej ciemni. Dawniej zafascynowany architekturą starego Krakowa, głównie w nocnej oprawie. Później radykalnie zmienił swoje zainteresowania na rzecz prostych form krajobrazowych. Lubi oszczędne, minimalistyczne kadry, eksperymenty z perspektywą oraz kolorem. Fascynują go małe, pozornie nieistotne elementy krajobrazu, wyizolowane z tła. Lubi sięgać po szerokie obiektywy i blokować migawkę na dłużej niż kilka sekund. W krajobrazie szuka formy i barwy a nawet surrealistycznego pierwiastka. Swoje prace chętnie postrzega jako foto- element dekoratorski, być może nieco inny od pozostałych, prezentowanych w sieci. Niedawno opuścił miasto aby na stałe osiedlić się na wsi i poddać powolnemu procesowi omszenia, z dala od cywilizacyjnej wrzawy.

Łukasz Miodyński
Z nami od 2018-02-27
Ulubione kategorie
Zdjęcia
6

Chociaż początki sięgają smieny - fotografią zajmuję się hobbystycznie od 2010 roku. Miałem okazję fotografować Tokio, Nowy Jork, Paryż, Seul, Toskanię... a w planach o wiele więcej.

Artur Bociarski
Z nami od 2018-02-22
Ulubione kategorie
Zdjęcia
12

Fotografia krajobrazowa, podróżnicza.

Barbara Szuniewicz
Z nami od 2018-02-22
Ulubione kategorie
Zdjęcia
28

Jestem samoukiem. Po wielu latach przerwy wróciłam do fotografii, najpierw jak do odskoczni po godzinach pracy z czasem wciągając się coraz bardziej. Na razie nie mam śmiałości do łapania ludzi wokół mnie, choć to kuszące. Póki co wybieram "bezpieczne" krajobrazy, architekturę i zwierzęta.

Katarzyna Doroszkiewicz
Z nami od 2018-02-21
Ulubione kategorie
Zdjęcia
10

Witam Moja pasją jest fotografia psów. W swoich pracach próbuję oddać charakter czworonoga i jego piękno. Zdobyłam już wiele nagród i wyróżnień w konkursach fotograficznych

Michał Dąbrowski
Z nami od 2018-02-20
Ulubione kategorie
Zdjęcia
7

W fotografii uwielbiam zatrzymywać moment. Specjalizuje się w fotografii ludzi i w ich emocjach. Zależy mi na tym, żeby zdjęcia były prawdziwe i proste. Odnajduje piękno w nieskomplikowanych, zwykłych rzeczach.

Grzegorz Midro
Z nami od 2018-02-20
Ulubione kategorie
Zdjęcia
5

Mój ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu, to turystyka górsko-fotograficzna (szczególnie wschody i zachody Słońca). Oprócz tego interesują mnie nowości w fotografii, np. startrail. Niektóre moje zdjęcia pojawiają w publikacjach, np.: Album Małopolska, National Geographic. Jestem także licencjonowanym fotografem Google. Wykonuję zdjęcia sferyczne i wirtualne spacery. Fotografowanie daje mi dużo satysfakcji. Cieszę się, że ciągle mogę poszerzać swoje umiejętności.

Jarosław Frycz
Z nami od 2018-02-20
Ulubione kategorie
Zdjęcia
22

Moja przygoda z fotografią trwa już kilkadziesiąt lat. Zaczęła się "klasycznie" czyli od prezentu jakim był otrzymany od Ojca - aparat marki Smiena 8.Moja pasja prawdziwych kolorów nabrała wraz z nastaniem ery cyfrowej. Moim ulubionym Mistrzem jest Henri Cartier-Bresson,bo jak mówi przysłowie jeden obraz wart jest tysiąca słów.

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Błąd

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Mam już konto