Nasi fotografowie

Dołącz

Wyników: 316
Sortuj po: 
 
Marek Mierzejewski
Z nami od 2018-07-17
Ulubione kategorie
Zdjęcia
3

Specjalizuję się w makro fotografii środowiskowej - głownie w wykonywaniu zdjęć z roślinami, owadami, pajęczakami, grzybami, małymi gadami i płazami w roli głównej. Wykorzystuję obiektyw makro 100mm. Preferuję kreatywny sposób fotografowania pokazując jednocześnie unikalny kształt, kolor z niepowtarzalną grą światła jak również rzadkie lub trudne do sfotografowania gatunki roślin i zwierząt. Jako fotograf przyrodniczy preferuję naturalne kolory. Makro fotografia w szerszym ujęciu jest dla mnie najlepszym kompromisem pomiędzy podziwianiem piękna przyrody a sposobem na przedstawienie własnych koncepcji estetycznych. W dziedzinie którą się zajmuję zostałem kilkanaście razy laureatem międzynarodowych konkursów fotograficznych ( http://www.butterfly-photos.org/pl/collection/131/ ) w tym Europejskim Fotografem Roku - International Federation of Wildlife and nature Photography Moim mottem fotograficznym jest stwierdzenie że wszystko co jest niepowtarzalne nabiera wartości. Dlatego najbardziej cenię te swoje zdjęcia których nie da się ani powtórzyć ani znaleźć podobnych w światowych zasobach przez internet!

Bartosz Wójcik
Z nami od 2018-06-18
Ulubione kategorie
Zdjęcia
15

Cześć :) Nazywam się Bartek. Fotografią zajmuję się od około 5 lat, obecnie mam 17. Najbardziej lubię krajobraz i takie zdjęcia będzie można tutaj znaleźć. Jest to dość wymagające hobby, nie tylko ze względu na ceny sprzętu fotograficznego, ale także na wiele nieprzespanych nocy i często bardzo trudne warunki pogodowe podczas fotografowania. Najciężej wspominam wyjście na Chatkę Puchatka w śniegu po pas i przy temperaturze -36*C + wiatr. Byłem wtedy na granicy wytrzymałości, ale nie żałuję ;D Zapraszam do oglądania i zakupu moich prac.

Aleksander Kwiatkowski
Z nami od 2018-06-18
Ulubione kategorie
Zdjęcia
3

Fotografią zajmuję się amatorsko od 2011r. Wtedy pierwszy raz pojechałem "w góry" sam organizując wyjazd. Robiąc zdjęcia staram się pokazywać ciekawsze oblicze Polski. Wyszukiwać mało popularne miejsca albo przedstawiać te popularne inaczej Gdy jest ciepło eksploruję jeżdżąc rowerem. Wtedy koncentruję się głównie na terenach wiejskich, będąc daleko od miasta, tłumów i zgiełku. Jesienią i zimą preferuje eksplorować pieszo. Robię zdjęcia głównie krajobrazów, macro, terenów wiejskich. Zdarza mi się robić zdjęcia mniejszych miejscowości oraz infrastrukturze kolejowej. Przez 7 lat głównie używałem Pentaksa i szkieł stałoogniskowych. Od połowy 2018r. testuję Olympusa obniżając wagę, abym mógł aparat mieć zawsze przy sobie.

Kamil Żmija
Z nami od 2018-06-14
Ulubione kategorie
Zdjęcia
7

Izabela Nowakowska
Z nami od 2018-06-13
Ulubione kategorie
Zdjęcia
6

Kętrzynianka, fotograficzny samouk. Początkowo zainteresowana makrofotografią, z czasem ukierunkowała zainteresowania w stronę fotografii portretu i aktu. W swoich pracach stara się oprócz emocji portretowanych osób oddać także tajemniczość natury, nie tylko ludzkiej − wiele swoich sesji wykonuje w plenerze. Dotychczas swoje prace miała okazję prezentować na zbiorowych wystawach oraz wystawach autorskich. Jest również laureatką ogólnopolskich konkursów fotograficznych w kategoriach akt, portret i fashion.

Małgorzata Turek
Z nami od 2018-06-13
Ulubione kategorie
Zdjęcia
12

Nazywam się Małgorzata Turek. Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc, przyrody, górskie wędrówki. Staram się to wszystko uwieczniać na zdjęciach. Moje zdjęcia to głównie fotografia krajobrazowa i podróżnicza. Uwielbiam góry, stąd sporo zdjęć górskich :)

Artur Budny
Z nami od 2018-06-06
Ulubione kategorie
Zdjęcia
1

Fotografia zajmuje się od kołku lat,współpracowałem z National geographic Polska,lokalnymi czasopismami,Politechnika Śląską oraz wieloma innym,pracuje na pełnoklatkowym aparacie marki Nikon

Krystian Prusiński
Z nami od 2018-06-06
Ulubione kategorie
Zdjęcia
27

Nazywam się Krystian Prusiński, jestem fotografem z wyboru. Wybrałem zawód fotografa z pasji do tworzenia rzeczy niepowtarzalnych. Z chęci do utrwalenia tego co unikatowe. Szukam miejsc, ludzi i wydarzeń, których wyjątkowy charakter mogę zapisać w czarno białych kadrach. Fotografia monochromatyczna to moja ulubiona metoda przekazu.

Tomasz Woźniak
Z nami od 2018-06-05
Ulubione kategorie
Zdjęcia
5

Pasjonat fotografii, który nie wyobraża sobie dnia bez poświęcenia chociaż chwili na realizację pasji. Szukając ulubionych tematów do zdjęć, zrozumiał, że w fotografii interesuje go wszystko, dlatego zagląda w różne zaułki, żeby pokazać otaczający go świat po swojemu. Pasję fotograficzną łączy z zamiłowaniem do podróży, które dostarczają mu ciągle nowych tematów do zdjęć. Uważa, że fotografia wzbogaca jego podróże, bo dzięki niej dostrzega dużo więcej szczegółów. Najlepiej czuje się w fotografii miejskiej. W architekturze szuka ciekawych linii i kształtów geometrycznych, a w mieszkańcach i ich działaniach, kontrastów, sprzeczności i zbiegów okoliczności. Laureat ogólnopolskich konkursów fotograficznych Foto-Kuriera oraz Gazety Wyborczej, wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie „Our World is Beautiful”.

Katarzyna Pracuch
Z nami od 2018-06-04
Ulubione kategorie
Zdjęcia
4

Konferencje | Eventy Fotografia rodzinna | noworodkowa Fotografia produktowa Fotografia podróżnicza ------

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Błąd

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Mam już konto