Nasi fotografowie

Dołącz

Wyników: 247
Sortuj po: 
 
Paweł Bożek
Z nami od 2017-11-15
Ulubione kategorie
Zdjęcia
13

Fotografia to moja pasja którą zajmuje się od 2008 r Lubię przebywać na łonie natury podczas wschodów i zachodów słońca i uwieczniać piękne momenty na matrycy.Często wracam w te same miejsca,ale podczas innych warunków.Bardzo ważnym elementem krajobrazu jest światło,które ma wpływ na klimat zdjęcia. Fotografuję także sport a konkretnie motocross,cross country oraz enduro.Ten rodzaj fotografii daje mi niezbędną do życia adrenalinę.Wiele obrazów wykonałem z bliska obiektywem szerokokątnym,który pozwala na pokazanie większych emocji i bliskości.Adrenalina,ryk silników,zapach spalin oraz rywalizacja zawodników to elementy które mnie przyciągają.

Ela Kaps
Z nami od 2017-11-03
Ulubione kategorie
Zdjęcia
6

Przygodę z fotografią rozpoczęłam w 2009 roku. Najbardziej fascynuje mnie przyroda chociaż fotografuję też ludzi. Szczególnie lubię uwieczniać na moich zdjęciach świetliste poranki czyli takie gdy mgła i światło przenikają się nawzajem tworząc niesamowity klimat.Mam też swoje ulubione miejsce do fotografowania...aleję starych dębów...Tam czas się zatrzymuje, można porozmyślać i cieszyć się obcowaniem z naturą. Ale nie każdy ma taką możliwość żeby skorzystać z uroków tego miejsca, dlatego zapraszam do odwiedzenia mojej galerii i wybrania swojej ulubionej fotografii żeby choć w niewielkim stopniu poczuć klimat tego miejsca.

Michał Ludwiczak
Z nami od 2017-10-30
Ulubione kategorie
Zdjęcia
19

Nazywam się Michał Ludwiczak i jestem fotografem z Łodzi. Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim, gdzie prowadziłem badania dotyczące odbioru fotografii reklamowej przez konsumentów. Specjalizuję się w fotografii krajobrazowej, portretowej oraz fotografii stockowej. Moje zdjęcia wykorzystywane są przez zagraniczne i krajowe media oraz instytucje jak Switzerland Tourism, BBC, Forbes, Menshealth czy New Times. Na swoim koncie mam kilka wystaw zbiorowych oraz nagród w ogólnopolskich konkursach fotograficznych m.in Microcosmos i Potęga Łodzi.

Cezary Morga
Z nami od 2017-10-25
Ulubione kategorie
Zdjęcia
6

Moja przygoda z fotografią zaczęła się w 2010 roku i od tej pory zajmuję się nią w ramach wolnego czasu. Lubię podróżować i fotografować różne zakątki naszego świata, zarówno te odległe, jak i te widziane na co dzień. Szczególną miłością darzę góry, zatem moja fotografia to głównie krajobrazy górskie (chociaż nie tylko). Z drugiej strony, mieszkam w mieście, poruszanie się po nim to duża część mojej codzienności, którą również staram się fotografować. Uwielbiam kolorowe światła przyciągające wzrok, a miasta się przecież nimi mienią na co dzień.

Remigiusz Latek
Z nami od 2017-10-25
Ulubione kategorie
Zdjęcia
47

Magda Chudzik
Z nami od 2017-10-24
Ulubione kategorie
Zdjęcia
9

Lubię tworzyć. Fotografując, pokazuję swój świat. Piękny i brzydki, prosty i skomplikowany w swojej budowie. Fascynuje mnie minimalizm i forma w otaczającym mnie świecie, których poszukuję od początku swojej przygody z fotografią (2010 rok). Jestem laureatem wielu konkursów fotograficznych m.in. Międzynarodowego Biennale Krajobrazu w Kielcach (FIAP), Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego „Sztuka Natury” w Toruniu, Olsztyńskich Mistrzostw Fotografii, Międzynarodowego Salonu Fotografii w Wojniczu (FIAP), Międzynarodowego Salonu Fotografii "Tylko jedno zdjęcie" w Jarosławiu (FIAP), Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego „Krajobrazy Świata” (FIAP). Na swoim koncie mam 2 autorskie wystawy fotografii krajobrazowej "Magia chwili" oraz "Poranne cicho sza". Byłam także uczestnikiem wielu wystaw zbiorowych prezentowanych w Polsce i zagranicą. Fotografuję głównie na terenie południowej Polski, północnej Słowacji i wschodnich Czechach. Na co dzień oddaje się kreatywnej pracy grafika komputerowego.

Michał Szulc
Z nami od 2017-10-20
Ulubione kategorie
Zdjęcia
10

Na zdjęciach próbuję oddać klimat konkretnej chwili lub miejsca.

Tomasz Buczko
Z nami od 2017-10-19
Ulubione kategorie
Zdjęcia
6

Człowiek lasów i jezior - tak chyba mogę najlepiej opisać siebie :). W swoich fotografiach przedstawiam nasze polskie wsie, lasy i jeziora udowadniają jednocześnie, że nawet pozornie proste obrazki potrafią wyglądać wyjątkowo - wystarczy tylko dużo cierpliwości w oczekiwaniu na warunki i przede wszystkim odpowiednie światło.

Michał Kaczmarek
Z nami od 2017-10-10
Ulubione kategorie
Zdjęcia
22

Fotografią zajmuję się od 10 lat. Fotografia jest dla mnie drogą do ucieczki od codzienności i powtarzalności. W swoich zdjęciach oprócz ładnych obrazków, często staram się przemycić głębszą myśl, zwłaszcza jeśli fotografuję street lub ludzi. Moimi ulubionymi dziedzinami są: streetphoto, krajobraz, troszkę makro.

Paweł Pluciński
Z nami od 2017-10-10
Ulubione kategorie
Zdjęcia
1

„Patrz oczyma, fotografuj sercem.” David duChemin

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Błąd

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Mam już konto