Nasi fotografowie

Dołącz

Wyników: 638
Sortuj po: 
 
Marek Mazurek
Z nami od 2021-01-14
Ulubione kategorie
Zdjęcia
4

Robert Rozwandowicz
Z nami od 2021-01-10
Ulubione kategorie
Zdjęcia
14

Witam serdecznie! Fotografia to moja pasja a moje prace to klasyka połączona z moją wizją otaczającego nas świata. Każde zdjęcie traktuje z osobna i staram się nim przekazać to piękno, które ujrzałem ja. Fotografia dla mnie to obraz, który został namalowany za pomocą aparatu.

Jacek Stasiak
Z nami od 2021-01-09
Ulubione kategorie
Zdjęcia
7

Sebastian Piórek
Z nami od 2021-01-09
Ulubione kategorie
Zdjęcia
25

Zajmuje się fotografią krajobrazową oraz miejską, brał udział w wielu wystawach i wernisażach fotograficznych. Finalista i Laureat kilkunastu polskich i międzynarodowych konkursów fotograficznych (m.in. Monochrome Photography Awards; im. Jana Sunderlanda „Krajobraz Górski”; "Mathematics in focus"; "W Chinach i o Chinach"). Jego fotografie były publikowane przez serwisy polskie (swiatobrazu.pl; lubiezwiedzac.pl), zagraniczne (monoawards.com; loveexploring.com) oraz organizacje kultury (Uniwersytet Szczeciński; Instytut Konfucjusza Uniwersytetu Jagiellońskiego). Jego portfolio zostało wybrane do zrecenzowania przez Mike'a Trow (World Photography Organisation).

Tomasz Bobrowski
Z nami od 2021-01-08
Ulubione kategorie
Zdjęcia
7

Jestem przewodnikiem po Prowansji i Lazurowym Wybrzeżu, a poza sezonem rozwijam swoje blogi: LazurowyPrzewodnik.pl, Prowansja.info i FrenchRiviera.Travel. Nagrywam też podcast Życie we Francji. Mam nadzieję, że spodobają Ci się moje zdjęcia z Francji. Większość z nich powstaje wcześnie rano, kiedy smacznie śpisz :).

Urbex-Travel
Z nami od 2021-01-06
Ulubione kategorie
Zdjęcia
17

Jedna para, jeden aparat i jeden 20-letni samochód. Jesteśmy pasjonatami historii i fotografii. Wszystko zaczęło się od poznania historii Warszawy, jej losów w czasie zaborów, II wojny światowej i powstania warszawskiego. Zafascynowani tą historią i tajemnicami rozpoczęliśmy naszą przygodę z eksploracją opuszczonych miejsc. Teraz odwiedzamy ciekawe, opuszczone obiekty, do których czasem trudno dotrzeć. Nasze wycieczki poszerzamy o opuszczone fabryki, kopalnie, elektrownie, schrony, pałace, budynki użyteczności publicznej. Lubimy wyobrażać sobie te stare dobre czasy, kiedy te miejsca tętniły życiem. Teraz są zniszczone, ale są też oszałamiające. Z nami możesz poznać historię tych miejsc i dowiedzieć się, jak znaleźć opuszczone miejsca na całym świecie. Dołącz do nas w naszej niesamowitej podróży i pamiętaj - zgodnie z ogólnoświatową zasadą eksploratorów – take only pictures, leave only footprints

Lech Jędras
Z nami od 2021-01-06
Ulubione kategorie
Zdjęcia
10

Odkąd pamiętam przyroda zawsze była moją pasją, na obserwacji ptaków lornetką potrafiłem spędzać całe dnie. Kilkanaście lat temu postanowiłem zamienić lornetkę na aparat fotograficzny i od tego czasu fotografia przyrody pochłonęła mnie bez reszty. Najchętniej fotografuję leśne krajobrazy oraz florę, chociaż ostatnio dużo czasu poświęcam fotografii zwierząt, głównie ssaków. Większość moich zdjęć została wykonana w dolinie rzeki Odry (Dolina Dolnej Odry) oraz Myśli (Pojezierze Myśliborskie). Od 2004 r. jestem członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody.

Marek Durajczyk
Z nami od 2021-01-05
Ulubione kategorie
Zdjęcia
18

Filmowiec ma całe sekundy na to aby pokazać miejsca, ludzkie emocje, wydarzenia. W każdej sekundzie kamera rejestruje co najmniej 25 zdjęć. Fotograf musi cała dynamikę ruchu, wszystkie emocje i przekaz opowiedzieć w jednym nieruchomym obrazku, który powstał w ułamku sekundy. Fotografia to siła dzięki której można pokazać zwykłe rzeczy w niezwykły sposób. Fotografia ma moc zmieniana świata na lepsze.

Konrad Uznański
Z nami od 2021-01-02
Ulubione kategorie
Zdjęcia
37

Aga Sochal
Z nami od 2021-01-02
Ulubione kategorie
Zdjęcia
5

Magister socjologii mediów, studentka Szkoły Filmowej w Łodzi na kierunku fotografia. Zawodowo zajmuje się fotografią kulinarną, w wolnych chwilach fotografuje ludzi, przedmioty i miejski krajobraz.

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Błąd

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Twój adres w serwisie

Możesz zmienić adres do swojej galerii w serwisie.

  • Od 2 do 30 znaków.
  • Bez polskich znaków.
  • Bez znaków specjalnych (!@#$%,/" etc.) z wyjątkiem "." (kropki)


https://wydrukujfotografie.pl/


Mam już konto