Nasi fotografowie

Dołącz

Wyników: 559
Sortuj po: 
 
Andrzej Hebda
Z nami od 2020-06-04
Ulubione kategorie
Zdjęcia
2

Jestem początkującym fotografem. Jeżdżę dużo po Europie i mam często okazje na zrobienie ciekawych zdjęć z którymi chce się z Państwem podzielić. Będą to zdjecia robione aparatem i dronem.

Dariusz Strenziok
Z nami od 2020-06-02
Ulubione kategorie
Zdjęcia
15

Jestem dziennikarzem, na codzień zajmuję się redagowaniem tekstów w j. niemieckim. Fotografią zajmuję się od kilku lat, w tym od 3 lat fotografuję z powietrza - z drona.

Jacek Krysiak
Z nami od 2020-06-01
Ulubione kategorie
Zdjęcia
10

Fotografią zajmuję się amatorsko od roku 2017. Obiektami moich zdjęć są głownie zwierzęta (przeważnie ptaki) dziko żyjące na terenie Warszawy. Często przechadzam się po mieście, szukając ciekawych kadrów.

Robert Falba
Z nami od 2020-06-01
Ulubione kategorie
Zdjęcia
3

Monika Kawa
Z nami od 2020-05-31
Ulubione kategorie
Zdjęcia
12

Fotografia to mój sposób na oderwanie się od rzeczywistości. Fotografuję dla przyjemności, z potrzeby serca. Fotografując przenoszę się w inny świat. Świat przyrody, niczym nie zmąconej ciszy. Wtedy zapominam o wszystkim co wokół. Uwielbiam fotografować kwiaty. Bardzo lubię makrofotografię. Fotografuję Nikonem D5300. Najczęściej używam obiektywu makro Sigma 105 mm/f2.8.

Leszek foto.eremius
Z nami od 2020-05-31
Ulubione kategorie
Zdjęcia
31

Fotografię traktuję jako wyraz tego jak w danej chwili postrzegam motyw. Nie chcę zamykać się w sztywnych ramach schematów, stylów czy tematów. Poza tym to wspaniała i inspirująca przygoda oraz okazja do rozwoju osobistego. Poszukiwanie miejsc, podróże z tym związane, poznawanie nowych ludzi, pomysły, planowanie i organizowanie, koncepcje i cały towarzyszący temu twórczy chaos to napędza mają wyobraźnię. "— Vie pan, że innym określeniem ikonografa byłby „fotograf? Od latacjańskiego słova „photus”, które oznacza… — „Skakać dookoła jak wariat i rozstawiać wszystkich po kątach, jakbyś był właścicielem”? — spytał William." "Prawda" - Terry Pratchett

BaxiaArt
Z nami od 2020-05-30
Ulubione kategorie
Zdjęcia
40

Witam, od kilku lat publikuje swoje prace pod pseudonimem BaxiaArt. Moją pasją jest fotografia przyrody oraz abstrakcyjny fotomontaż. Nie boję się intensywnych kolorów oraz mrocznych klimatów. Mam na swoim koncie kilka wyróżnień, publikacji oraz wystawy zbiorowe i indywidualne. Zachęcam do zakupu autorskich wydruków, które ozdobią Państwa 'wnętrza'. Dziękuję za wsparcie :)

JarKo
Z nami od 2020-05-30
Ulubione kategorie
Zdjęcia
7

Fotografia podróżnicza, krajobrazowa, przyrodnicza to moje hobby.

Tomasz Mazurkiewicz
Z nami od 2020-05-29
Ulubione kategorie
Zdjęcia
10

Jestem miłośnikiem makrofotografii przyrodniczej. Swoimi fotografiami staram się pokazać świat widziany z pozycji trawnika.

Monika Mściwujewska
Z nami od 2020-05-26
Ulubione kategorie
Zdjęcia
20

Fotografia jest moją największą pasją , odskocznią od codzienności :) Fotografuję canonem ale często korzystam z obiektywów manualnych, których mam już całą kolekcję :)

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Błąd

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Mam już konto