Nasi fotografowie

Dołącz

Wyników: 448
Sortuj po: 
 
Daniel Socha
Z nami od 2019-11-14
Ulubione kategorie
Zdjęcia
1

Mariusz Perkowski
Z nami od 2019-11-13
Ulubione kategorie
Zdjęcia
1

Łukasz Kisiel
Z nami od 2019-11-13
Ulubione kategorie
Zdjęcia
4

Cześć jestem Łukasz i odkąd pamiętam kocham przyrodę.Z czasem zafascynowałem się fotografią więc naturalnym wyborem była fotografia krajobrazu.Staram się odwiedzać miejsca wyjątkowe,o wyjątkowych porach dnia.Tak powstają moje zdjęcia.Zapraszam.

Urszula Zając
Z nami od 2019-11-12
Ulubione kategorie
Zdjęcia
1

Moja miłość do fotografii rozpoczęła się dość nietypowo od... Dronów! Zaczynałam w momencie, w którym drony były jeszcze nowością i osobliwym zjawiskiem na polskim niebie. Jestem twórcą w popularnym, krakowskim projekcie DRONE QUEST. Moim największym osiągnięciem było uzyskanie głównej nagrody "Kryształowego Drona" w międzynarodowym konkursie Drone Film Festival Legnica 2018 za fotografię pt. "Susza". Fotografia lotnicza pomogła mi wypracować swój własny, oryginalny styl i to właśnie dzięki niej sięgnęłam po tradycyjny aparat. Fotografuję głównie krajobrazy i architekturę, nie boję się jednak eksperymentować w kierunku bardziej artystycznych nurtów. Od niedawna stawiam pierwsze kroki z aparatem analogowym w poszukiwaniu tych najbardziej oryginalnych efektów, pozornych niedoskonałości, które od pewnego czasu coraz bardziej mnie fascynują. Staram się, aby moje fotografie były unikalne i wyjątkowe, a każda z nich miała swój niepowtarzalny klimat. Przede wszystkim cenię minimalizm i prostotę kompozycji kadru.

Mateusz Zbieć
Z nami od 2019-11-06
Ulubione kategorie
Zdjęcia
3

Cześć jestem Mateusz zajmuję się fotografią krajobrazu. Od zawsze fascynowała mnie przyroda,której piękno staram się pokazywać na swoich fotografiach.

Katarzyna Latus-Gruszka
Z nami od 2019-11-05
Ulubione kategorie
Zdjęcia
13

Witam :) Fotografią zajmuję się amatorsko. Moim ulubionym tematem jest krajobraz, lubię pokazywać piękno naszego świata o każdej porze dnia. Cały czas się rozwijam i uczę, szukam ciekawych miejsc i inspiracji. Z wykształcenia jestem geografką, z przypadku bibliotekarką :) Poza fotografią lubię wędrówki górskie, turystykę rowerową i bieganie. Zapraszam do mojej galerii :)

Marcin Orszulak
Z nami od 2019-11-05
Ulubione kategorie
Zdjęcia
4

Witam serdecznie ! Przedstawiam Państwu autorską galerię zdjęć w której staram się przedstawić piękno otaczającej nas przyrody. Staram się odwiedzać piękne o niesamowitych porach. Zapraszam do obejrzenia moich prac.

Jolanta Koteska
Z nami od 2019-11-05
Ulubione kategorie
Zdjęcia
5

Dzięki fotografii mogę wciąż tworzyć i odkrywać coś nowego. Dwa dotychczas mocno rozwijane kierunki to fotografia żywności oraz martwej natury. Aranżuję kompozycje z udziałem kwiatów, owoców, darów natury i ciekawych przedmiotów. Stylizuję je na klasyczne obrazy z modnymi akcentami vintage.

Dominik Kulik
Z nami od 2019-11-02
Ulubione kategorie
Zdjęcia
12

fotografia czarnobiała aparat: canon 450d

Florek Florkowicz
Z nami od 2019-11-01
Ulubione kategorie
Zdjęcia
12

Najczęściej fotografuję naturę i miasto. W widokach zwyczajnych szukam czegoś szczególnego, co przykuje moją uwagę: detalu, kompozycji, albo metafory. Fotografowanie detali ułatwia mi Nikon B600 z sześćdziesięciokrotnym zoomem, który biorę ze sobą zawsze, kiedy wychodzę na dłuższy spacer.

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Błąd

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Mam już konto