Nasi fotografowie

Dołącz

Wyników: 348
Sortuj po: 
 
Piotr Miemiec
Z nami od 2018-10-26
Ulubione kategorie
Zdjęcia
2

Fotografią zajmuję się od 12 lat, gdy nabyłem swój pierwszy cyfrowy aparat. Jestem amatorem. Oznacza to, że fotografia nie jest moim głównym źródłem utrzymania ale to co robię, staram się robić profesjonalnie i najlepiej jak potrafię. Od samego początku interesują mnie przede wszystkim krajobraz, architektura, portret i reportaż. Fotografuję wszystko, czym można nacieszyć oczy.

Jacek Swiercz
Z nami od 2018-10-25
Ulubione kategorie
Zdjęcia
7

Wszystkie moje zdjęcia przedstawiają krajobraz Islandii

Piotr Krzyżanowski
Z nami od 2018-10-23
Ulubione kategorie
Zdjęcia
2

Leszek Kowalski
Z nami od 2018-10-23
Ulubione kategorie
Zdjęcia
10

Z miłości do świata, podróży, chwil ulotnych, magii światła i jego natury. W ciągłej żądzy cząstki czasu ocalenia przed upadkiem, w otchłań zapomnienia. Po przez światło, cień i kompozycje w klatce filmu zamknąć swój stan własnej świadomości, by już po chwili oprowadzać w niej gości. Obraz oko widzi, serce obraz czuje, umysł go interpretuje, ale to dopiero dusza się w nim rozkoszuje, bo to ona wpuszcza go i wraz z nim podróżuje...

Mateusz Frycz
Z nami od 2018-10-23
Ulubione kategorie
Zdjęcia
18

Fotografia to dla mnie hobby. Odstresowuje, uczy cierpliwości i uspokaja. Uwielbiam wyprawy fotograficzne połączone ze zwiedzaniem i podziwianiem piękna natury. Fotografuję od gimnazjum. Ukończyłem WSTI w Katowicach na profilu multimedialnym oraz katowicką Akademię Sztuk Pięknych. W międzyczasie moje zdjęcia były wyróżniane w wielu konkursach fotograficznych. Nie boję się eksperymentować.

Damian Chorzewski
Z nami od 2018-10-23
Ulubione kategorie
Zdjęcia
10

Mam 22 lata. Fotografuje od ponad 10 lat. Fotografia jest dla mnie trochę jak nałóg... Im dłużej się tym zajmuję tym bardziej mnie ona pochłania. Na zdjęciach staram się pokazać ciekawie miejsca które były celem moich podróży jak i i te które zawierają walor artystyczny.

Marcin Pycha
Z nami od 2018-10-23
Ulubione kategorie
Zdjęcia
25

Z wykształcenia jestem inżynierem automatyki i robotyki. Ciekawość świata sprawiła jednak, że nigdy w tym zawodzie nie pracowałem. Rozwijałem się natomiast w wielu innych kierunkach aby wreszcie zrozumieć, że moim życiem jest obraz. Aktualnie głównymi tematami moich zainteresowań są fotografia portretowa, dokumentalna w tym uliczna, krótkie formy filmowe oraz postprodukcja fotograficzna, montaż i postprodukcja filmowa. W swoim dorobku mam kilka indywidualnych i zbiorowych wystaw, oraz szereg publikacji w prasie krajowej i zagranicznej.

Łukasz Maliszewski
Z nami od 2018-10-23
Ulubione kategorie
Zdjęcia
1

I am a Poland based, self-taught, enthusiast travel and street photographer. I love finding unusual correlation between light, geometry, colours and movement in everyday life. I always look for natural light and try to capture “untouched” realistic scenes. My job as a ship navigator allowed me to see places I would never visit otherwise. It inspires me to grab my camera, go out on the streets and shoot. For many years I was using a Contax camera with 45mm film and that’s it. That was the time I learnt about composition, as there are not many options in such a basic camera, not even zoom or ISO. Today I still like the character of the film but I still remember all the images that went completely wrong, unfocused, overexposed etc. I wish I could come back with my Fuji XT-2 camera to all these places again. If I have to mention two photographers that inspire me the most, that would be Alex Webb and Steve Mccurry. You can clearly see the influence of their work in my pictures.

Szymon Kaczmarczyk
Z nami od 2018-10-21
Ulubione kategorie
Zdjęcia
13

Tomasz Wiśniowski
Z nami od 2018-10-21
Ulubione kategorie
Zdjęcia
6

Laureat Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic.

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Błąd

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Mam już konto