Misleading existence

Nastąpił kolejny tej zimy czas explorowania Jakuszycich wspaniałości. Ponad 20 km przebieżki nanartach mglistym i zimnym popołudniem bez szans na tak wspaniałe doświadczenie. Oto historia.
Obraz powyżej zostało zrobione w jednej z moich ukochanych lokalizacji w Jakuszycach. Wydaje się tak magiczne, że zmienia się w każdej sekundzie. Ktokolwiek, kiedykolwiek wędrował w tej cudownej okolicy doskonale wie o czym mówię. Pogoda zaczęła się psuć jeszcze bardziej a mgła zrobiła robotę - perfekcyjnie ograniczając widoczność do praktycznie 2-3 metrów. Jakiegokolwiek światła nie było w ogóle. Nie poddawałem się. Zdjąłem narty i powoli osuwając się w głębokim śniegu, starałem się dostać do pokrytej śniegiem Izery. Nagle, ku mojemu zdziwieniu delikatnie zawiało, odsuwając nieco mglistą przestrzeń dookoła. Zatopiony w śniegu obserwowałem jak zachodzące słońce ciężko przebija się przez mgłę. Udało się. Te kilka minut wystarczyły by po raz kolejny zauroczyć i tak piękny krajobraz.
Tylko wydruk
Wydruk w ramie
Wydruk na płótnie

Certyfikat Epson Digigraphie®

Wybierz rozmiar wydruku

Wybierz papier

Wybierz ramę

Wybierz passe-partoutDedykacjaW koszyku (w polu: uwagi), możesz wpisać imię i nazwisko osoby, do której ma być skierowany wpis Twórcy

Wybierz rozmiar wydruku

Wybierz rodzaj płótna

Certyfikat Epson Digigraphie®

Wybierz rozmiar wydruku

Wybierz papier

Cena brutto

Kategorie zdjęcia

Tagi zdjęcia

Jeśli Twój monitor nie jest skalibrowany, ustaw jasność i kontrast tak, aby:

- 10 jasnych pól odróżniało się od siebie
- 10 ciemnych pól odróżniało się od siebie
- szary pasek wyglądał neutralnie

kalibracja monitora

Nastąpił kolejny tej zimy czas explorowania Jakuszycich wspaniałości. Ponad 20 km przebieżki nanartach mglistym i zimnym popołudniem bez szans na tak wspaniałe doświadczenie. Oto historia. Obraz powyżej zostało zrobione w jednej z moich ukochanych lokalizacji w Jakuszycach. Wydaje się tak magiczne, że zmienia się w każdej sekundzie. Ktokolwiek, kiedykolwiek wędrował w tej cudownej okolicy doskonale wie o czym mówię. Pogoda zaczęła się psuć jeszcze bardziej a mgła zrobiła robotę - perfekcyjnie ograniczając widoczność do praktycznie 2-3 metrów. Jakiegokolwiek światła nie było w ogóle. Nie poddawałem się. Zdjąłem narty i powoli osuwając się w głębokim śniegu, starałem się dostać do pokrytej śniegiem Izery. Nagle, ku mojemu zdziwieniu delikatnie zawiało, odsuwając nieco mglistą przestrzeń dookoła. Zatopiony w śniegu obserwowałem jak zachodzące słońce ciężko przebija się przez mgłę. Udało się. Te kilka minut wystarczyły by po raz kolejny zauroczyć i tak piękny krajobraz.

Zaloguj się aby dodać opinie
  • Footsteps

  • Misleading existence

  • Należymy do siebie

  • Thin Air

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Błąd

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Mam już konto