Jelenia Góra: Spacer nad miastem podczas zachód słońca

Na tym malowniczym zdjęciu przedstawiającym jeleniogórski rynek z lotu ptaka, ukazuje się nam niezwykła perspektywa tego historycznego miejsca. To wyjątkowe doznanie obserwować to miejsce z góry, z widokiem na rynek i centralnie usytuowany ratusz.

Ratusz i fasady kamienic, rozjaśniają złociste promienie zachodzącego słońca, tworząc na nich ciepłą aurę. W centrum kadru, dominuje, wspomniany już Ratusz, który wyróżnia się swoją monumentalnością. Jego wieża jest imponująca, a dach pokryty ceglastą dachówką nadaje mu charakterystyczny wygląd. To historyczna siedziba władz miejskich, która świadczy o długiej historii tego miejsca.

Dookoła rynku stoją urocze kamienice w różnych kształtach i kolorach. Większość z nich ma dachówki w odcieniach cegły, co tworzy spójny i malowniczy krajobraz miejski. Architektura tych budynków jest zróżnicowana, od gotyku po barok, a każda kamienica ma swoją unikalną historię do opowiedzenia.

Zdjęcie jest szczególnie urokliwe dzięki złocistym promieniom zachodzącego słońca, które podkreślają detale architektoniczne budynków i nadają całej scenie ciepłą, romantyczną aurę. Chociaż na zdjęciu nie widać nieba ani horyzontu, to skupia się ono na pięknie samego rynku i jego otoczenia, ukazując nam fascynujący pejzaż tego historycznego miejsca.

WYBIERZ PRODUKT

CERTYFIKAT JAKOŚCI DRUKU

Wybierz rozmiar wydruku (MAX 150x100 cm)

Wybierz ramę

Wybierz passe-partout


Margines graficzny

Wybierz papier

Pokrycie / Front

Wybierz rozmiar wydruku (MAX 150x100 cm)

Wybierz rodzaj płótna

CERTYFIKAT JAKOŚCI DRUKU

Wybierz rozmiar wydruku (MAX 150x100 cm)

Margines graficzny

Wybierz papier

Wybierz rozmiar wydruku (MAX 150x100 cm)

Rodzaj druku

        

Margines graficzny

Podłoże

Cena brutto

Historia fotografii

Na tym malowniczym zdjęciu przedstawiającym jeleniogórski rynek z lotu ptaka, ukazuje się nam niezwykła perspektywa tego historycznego miejsca. To wyjątkowe doznanie obserwować to miejsce z góry, z widokiem na rynek i centralnie usytuowany ratusz. Ratusz i fasady kamienic, rozjaśniają złociste promienie zachodzącego słońca, tworząc na nich ciepłą aurę. W centrum kadru, dominuje, wspomniany już Ratusz, który wyróżnia się swoją monumentalnością. Jego wieża jest imponująca, a dach pokryty ceglastą dachówką nadaje mu charakterystyczny wygląd. To historyczna siedziba władz miejskich, która świadczy o długiej historii tego miejsca. Dookoła rynku stoją urocze kamienice w różnych kształtach i kolorach. Większość z nich ma dachówki w odcieniach cegły, co tworzy spójny i malowniczy krajobraz miejski. Architektura tych budynków jest zróżnicowana, od gotyku po barok, a każda kamienica ma swoją unikalną historię do opowiedzenia. Zdjęcie jest szczególnie urokliwe dzięki złocistym promieniom zachodzącego słońca, które podkreślają detale architektoniczne budynków i nadają całej scenie ciepłą, romantyczną aurę. Chociaż na zdjęciu nie widać nieba ani horyzontu, to skupia się ono na pięknie samego rynku i jego otoczenia, ukazując nam fascynujący pejzaż tego historycznego miejsca.


Kategorie zdjęcia

Tagi zdjęcia

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Sprawdź swój monitor

Jeśli Twój monitor nie jest skalibrowany, ustaw jasność i kontrast tak, aby:

- 10 jasnych pól odróżniało się od siebie
- 10 ciemnych pól odróżniało się od siebie
- szary pasek wyglądał neutralnie

kalibracja monitora

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Zobacz ten obraz na ścianie dzięki aplikacji PicSell AR

Jeśli posiadasz smartfon z systemem Android wspierający technologię AR lub iPhone 6S lub nowszy, ściągnij naszą aplikację, żeby zobaczyć jak ten obraz wygląda na Twojej ścianie. Kliknij poniżej aby pobrać aplikację:

Jeśli używasz obecnie smartfon, na którym jest już zainstalowana aplikacja PicSell AR:

Zobacz ten obraz w aplikacji PicSell AR

Jeśli napotkasz problemy z wyświetlaniem obrazu w AR, spróbuj wydrukować i zaczepić w miejscu, gdzie chcesz wyświetlić obraz poniższy czarno-biały marker A4 (pobierz marker)

Błąd

Sprawdź swój monitor

Jeśli Twój monitor nie jest skalibrowany, ustaw jasność i kontrast tak, aby:

- 10 jasnych pól odróżniało się od siebie
- 10 ciemnych pól odróżniało się od siebie
- szary pasek wyglądał neutralnie

kalibracja monitora

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Mam już konto