Rynek Jeleniej Góry: Spotkanie Historii i Natury w Promieniach Zachodzącego Słońca

Kadr ukazuje nam niezwykłą scenerię - rynek Jeleniej Góry podczas magicznego zachodu słońca. Promienie złocistego światła rozświetlają to miejsce, nadając mu niezwykłego blasku i ciepła.

Na pierwszym planie rozciąga się jeleniogórski rynek - serce miasta, z układem ulic utrzymanym w stylu średniowiecznym, z urokliwymi kamieniczkami, które w promieniach zachodzącego słońca wydają się nabierać nowego życia. Na uliczkach panuje przyjemny, spacerowy ruch, ludzie przechadzają się, rozmawiają, a niektórzy z nich zatrzymują się przy straganach, by rozkoszować się lokalnymi smakołykami.

W tle, majestatyczna Bazylika św. Erazma i św. Pankracego wznosi się ku niebu. Jej potężna wieża jest nasączona ciepłym światłem zachodzącego słońca, co nadaje budowli niezwykłego uroku i podkreśla jej historyczny i duchowy znaczenie. Fasada bazyliki zdobią liczne detale architektoniczne, a gotycka architektura budowli wpisuje się w malowniczy krajobraz miasta.

W oddali, za dachami kamienic, widać zalesione wzgórza, które tworzą urokliwy tło dla miasta. Na horyzoncie majestatycznie wznoszą się Karkonosze. Zielona grań dzieli horyzont z błękitem nieba, dodając krajobrazowi jeszcze większej monumentalności.

Niebo jest klarowne, a błękitne tło jest tylko delikatnie pokryte łatami niewielkie chmurki, które swobodnie płyną w dal. To właśnie one nadają temu zdjęciu dynamiki i uczucia swobody.

To zdjęcie jest prawdziwą ucztą dla zmysłów, łącząc w sobie piękno architektury, klimatyczny rynek, majestatyczne góry i magię zachodu słońca. Jelenia Góra ukazuje się tutaj jako miejsce, gdzie historia i współczesność splatają się w niezapomniany widok, a przyroda otaczająca miasto dodaje mu wyjątkowego uroku i harmonii z naturą.

WYBIERZ PRODUKT

CERTYFIKAT JAKOŚCI DRUKU

Wybierz rozmiar wydruku (MAX 150x100 cm)

Wybierz ramę

Wybierz passe-partout


Margines graficzny

Wybierz papier

Pokrycie / Front

Wybierz rozmiar wydruku (MAX 150x100 cm)

Wybierz rodzaj płótna

CERTYFIKAT JAKOŚCI DRUKU

Wybierz rozmiar wydruku (MAX 150x100 cm)

Margines graficzny

Wybierz papier

Wybierz rozmiar wydruku (MAX 150x100 cm)

Rodzaj druku

        

Margines graficzny

Podłoże

Cena brutto

Historia fotografii

Kadr ukazuje nam niezwykłą scenerię - rynek Jeleniej Góry podczas magicznego zachodu słońca. Promienie złocistego światła rozświetlają to miejsce, nadając mu niezwykłego blasku i ciepła. Na pierwszym planie rozciąga się jeleniogórski rynek - serce miasta, z układem ulic utrzymanym w stylu średniowiecznym, z urokliwymi kamieniczkami, które w promieniach zachodzącego słońca wydają się nabierać nowego życia. Na uliczkach panuje przyjemny, spacerowy ruch, ludzie przechadzają się, rozmawiają, a niektórzy z nich zatrzymują się przy straganach, by rozkoszować się lokalnymi smakołykami. W tle, majestatyczna Bazylika św. Erazma i św. Pankracego wznosi się ku niebu. Jej potężna wieża jest nasączona ciepłym światłem zachodzącego słońca, co nadaje budowli niezwykłego uroku i podkreśla jej historyczny i duchowy znaczenie. Fasada bazyliki zdobią liczne detale architektoniczne, a gotycka architektura budowli wpisuje się w malowniczy krajobraz miasta. W oddali, za dachami kamienic, widać zalesione wzgórza, które tworzą urokliwy tło dla miasta. Na horyzoncie majestatycznie wznoszą się Karkonosze. Zielona grań dzieli horyzont z błękitem nieba, dodając krajobrazowi jeszcze większej monumentalności. Niebo jest klarowne, a błękitne tło jest tylko delikatnie pokryte łatami niewielkie chmurki, które swobodnie płyną w dal. To właśnie one nadają temu zdjęciu dynamiki i uczucia swobody. To zdjęcie jest prawdziwą ucztą dla zmysłów, łącząc w sobie piękno architektury, klimatyczny rynek, majestatyczne góry i magię zachodu słońca. Jelenia Góra ukazuje się tutaj jako miejsce, gdzie historia i współczesność splatają się w niezapomniany widok, a przyroda otaczająca miasto dodaje mu wyjątkowego uroku i harmonii z naturą.


Kategorie zdjęcia

Tagi zdjęcia

Proprocje( Odwróć ):
4 : 3 3 : 2 ISO B 1 : 1
Anuluj Zapisz
Dostępne formaty dla wybranych proporcji: 40x30cm, 60x45cm, 80x60cm

Wprowadź kupon rabatowy

Dla kuponów ograniczonych czasowo lub ilościowo wiążąca jest data złożenia zamówienia.

 

Sprawdź swój monitor

Jeśli Twój monitor nie jest skalibrowany, ustaw jasność i kontrast tak, aby:

- 10 jasnych pól odróżniało się od siebie
- 10 ciemnych pól odróżniało się od siebie
- szary pasek wyglądał neutralnie

kalibracja monitora

 

Uzupełnij dane

Nie wszystkie dodane przez Ciebie zdjęcia są gotowe do umieszczenia w sklepie.

Zapoznaj się z tabelą poniżej aby dowiedzieć się co należy poprawić aby Twoje zdjęcia mogły znaleźć się w sklepie.

Symbol Co należy zrobić?

Zdjęcie nie jest opisane

Dodaj tytuł, opis oraz maksymalnie dwie kategorie.

Zdjęcie nie pasuje do żadnego z formatów

Wykadruj zdjęcie używając naszego narzędzia. Zdjęcie powinno być dopasowane do jednego z formatów dostepnych w naszym sklepie.

Brakuje ceny

Nie ustaliłeś swojej marży za plik.

Zdjęcie gotowe do umieszczenia w sklepie

Wszystkie dane zdjęcia zostały poprawnie wypełnione. Możesz teraz umieścić zdjęcie w sklepie.

Na pewno?

Ustalając edycję limitowaną zdjęć mam świadomość, że nie będę mógł zmienić tej ilości po wystawieniu zdjęcia na sprzedaż oraz nie będę mógł oferować zdjęcia poza serwisem WydrukujFotografie.pl

(Regulamin dla Twórców §2 p.5)

Zobacz ten obraz na ścianie dzięki aplikacji PicSell AR

Jeśli posiadasz smartfon z systemem Android wspierający technologię AR lub iPhone 6S lub nowszy, ściągnij naszą aplikację, żeby zobaczyć jak ten obraz wygląda na Twojej ścianie. Kliknij poniżej aby pobrać aplikację:

Jeśli używasz obecnie smartfon, na którym jest już zainstalowana aplikacja PicSell AR:

Zobacz ten obraz w aplikacji PicSell AR

Jeśli napotkasz problemy z wyświetlaniem obrazu w AR, spróbuj wydrukować i zaczepić w miejscu, gdzie chcesz wyświetlić obraz poniższy czarno-biały marker A4 (pobierz marker)

Błąd

Sprawdź swój monitor

Jeśli Twój monitor nie jest skalibrowany, ustaw jasność i kontrast tak, aby:

- 10 jasnych pól odróżniało się od siebie
- 10 ciemnych pól odróżniało się od siebie
- szary pasek wyglądał neutralnie

kalibracja monitora

Wersja demonstracyjna

Opcja niedostępna w wersji demo

Mam już konto